Volná místa

Muzeum romské kultury hledá:

„Lektora/lektorku Anglického jazyka“

Náplň práce:

  • Doučování Aj – přímá, individuální práce s dětmi ze sociálně znevýhodněného prostředí ve věku 6 – 18 let
  • Tvorba obsahu doučovacích hodin
  • Poradenství dobrovolníkům při doučování Aj
  • Vedení složek s pracovními materiály pro doučování
  • Předpokládaný počet odpracovaných hodin týdně: 6 + 2 hodiny na přípravu

Nabízíme:

  • Dohodu o provedení práce s ohodnocením 160Kč/hod
  • Kreativní a společensky potřebnou práci
  • Angažovaný pracovní tým i vedení
  • Pravidelné schůzky a intervize s vedoucím
  • Prostor pro tvorbu příprav na doučování
  • Asistenci dobrovolníků nebo praktikantů na doučování

Požadujeme:

  • Odpovědnost, organizovanost, schopnost dosahovat stanovených cílů
  • Bezúhonost, nadšení a trpělivost
  • Ochotu pracovat s dětmi ze sociálně znevýhodněného prostředí
  • Minimální věk 18 let
  • Zkušenost s doučováním Aj / pedagogickou praxi

Své životopisy a motivační dopisy zašlete na emailovou adresu mentor1@rommuz.cz do 2. 9. 2016. Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ. K ústnímu pohovoru budou pozváni/y pouze vybraní/é kandidáti/ky. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze na vyžádání a elektronicky. Zaslané materiály uchazečům/kám nevracíme.

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na mentor1@rommuz.cz a na telefonním čísle 734 315 044.

Lokalita: Brno