Volná místa

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu. Zasláním přihlášky dávají uchazeči souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona.

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA:

Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace, vypisuje výběrové řízení na následující pozici:

Pracovník Oddělení vztahů s veřejností – vedoucí oddělení
Forma úvazku: 1,0
Nástup: od 1. 1. 2019 (zaučení v průběhu prosince)
Místo výkonu práce: Brno
Třída 10

Náplň:
Tiskový mluvčí muzea, hlavní zodpovědnost za propagaci muzea, marketingovou komunikaci, organizace akcí pro veřejnost, projektové řízení a dotace, komunikace s třetími stranami, PR, administrace zahraničního projektu, budování jednotné vizuální identity muzea a posilování prestiže instituce.

Požadavky:
– VŠ
– praxe v oblasti PR či propagace
– velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
– angličtina nejméně na úrovni B2
– samostatnost, pečlivost, spolehlivost a dostatečnou průraznost
– vysoká míra samostatné systematické a pečlivé práce
– pokročilá znalost práce s PC
– trestní bezúhonnost

Výhodou:
– znalost prostředí WordPressu
– znalost práce s grafickými programy
– zkušenosti z administrace a vyúčtování evropských projektů
– zkušenost s prací na sociálních sítích a v online prostředí
– zájem o téma Romů a menšin

Nabízíme:
– možnost práce v ojedinělé instituci, jejíž význam ve společnosti stále narůstá
– 5 týdnů dovolené, možno čerpat náhradní volno
– platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů. 10. platová třída základní + osobní ohodnocení a příplatky dle nařízení vlády).

Své nabídky zasílejte písemně do 30. 11. 2018 na e-mail: sekretariat@rommuz.cz. Do předmětu zprávy napište: „Výběrové řízení – PR“.

Součástí přihlášky musí být:
– marketingový a propagační plán pro projekt výstava Romská hudba
– motivační dopis s uvedením vašeho přínosu pro Muzeum romské kultury
– strukturovaný profesní životopis s kontaktními údaji (telefon, e-mail) a fotografií
– kontakt na 2 osoby, jež mohou poskytnout profesní reference

Výběrové řízení je dvoukolové. Do druhého kola – k ústnímu pohovoru budou pozváni jen vybraní uchazeči z prvního kola. O postupu do druhého kola budou uchazeči informováni e-mailem nejpozději do 14. 12. 2018.
Dotazy: PhDr. J. Horváthová – e-mail: horvathova@rommuz.cz, tel. 734 645 449.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu.
Zasláním přihlášky dávají uchazeči souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona.